Beam
Beam
Beam
E-pood/tootekataloog
Beam
Beam
Kesktolmuimejasüsteemist
Beam
Beam
Pratico
Beam
Beam
Seadmed
Beam
Beam
Juhendid
Beam
Beam
Kontakt
Beam
Beam
 

Kesktolmuimejasüsteemist

Beam

Mis on kesktolmuimejasüsteem?

Kesktolmuimejasüsteemiga koristamisel kasutatakse spetsiaalset voolikut, mis ühendatakse seina sees oleva torustikuga läbi tõmbepesade. Koristamise ajal imeb tehnoruumis olev Aertecnica kesktolmuimeja läbi spetsiaalse torustiku koos õhuga kõik tolmu ja mikroosakesed seadmesse, kus need siis filtreeritakse. Seadmest tulnud filtreeritud õhk suunatakse täielikult puhta siseõhu saavutamiseks väliskeskkonda. Tänu selle ei jää peale koristamist majja ebameeldivat lõhna, allergeene ega mikroosakesi.

 

Miks kesktolmuimeja on hea valik? 

Puhas õhk kodus

Kesktolmuimejaga õnnestub kõige tõhusamalt koristada kodu ning vabaneda samaaegselt ka kahjulikest mikroosakestest. Väljapuhutav õhk juhitakse teie majast välja, millega tagatakse siseruumide puhas õhk ning tolmulestade ja nende väljaheidete vähenemine majas.

 Et tänapäeval ehitatakse majad õhukindlateks ning pakettaknad "ei hinga", siis on ruumides loomulik õhuvahetus tunduvalt vähenenud. Samuti on kasvanud koduloomade arvukus. Õhu kvaliteedist ruumis sõltub otseselt inimeste tervis. Ligikaudu 90% ajast viibib inimene siseruumides - seega sisekliima kvaliteedi parandamise kaudu on suuresti võimalik vähendada inimeste haigestumist ning tõsta seeläbi töö efektiivsust. Nohu, punetavad silmad, naha kihelus ja rahutu uni on esmased allergia sümptomid, mille põhjustajaks on ebakvaliteetne siseõhk.

Tavalise tolmuimejaga eemaldate küll nähtava tolmu, kuid nähtamatud kahjulikud mikroosakesed mahuvad läbi filtri ja puhutakse seega tagasi samasse ruumi. Samad mikroosakesed võivad põhjustada mitmesuguseid allergilisi reaktsioone ja pikema aja jooksul isegi astmat.

Uurimuse* järgi vähendab kesktolmuimejasüsteem allergiaid järgmiselt:

Ninavaevusi 47% Silmavaevusi 61% Unehäireid 44% Muid vaevusi 48%

(* UC - Davis Kalifornia Ülikool, Davis, kliiniline uurimus, juhendajad doktorid M. Naguva ja M. Eric Gershwin Mõlemad allergia ja kliinilise immunoloogia uurijad)

Siseruumide regulaarne ja mõistlikul moel koristamine ning õhutamine on üks peamine nurgakivi allergia vastu võitlemisel, kuna siseruumi õhu kvaliteet mõjutab kõige enam allergiasümptomite teket. Paljud allergoloogid soovitavad oma patsientidele tavalise tolmuimeja asemel kesktolmuimejat.

Mugav kasutada

Kesktolmuimejasüsteemi voolikut on tunduvalt kergem ja lihtsam liigutada kui tavalist korralikku tolmuimejat. Eriti tuleb see mugavus välja kui majal on mitu korrust. Pratico voolikulahendus teeb koristamise veelgi mugavamaks (vaata siit). Samuti ei lõhu kesktolmuimeja nurki ja mööblit nagu tavaline tolmuimeja. Kesktolmuimeja voolikuga ulatute lihtsalt igasse nurka ja ka kapi otsa koristama ilma suurema pingutuseta. Lai otsikute valik teeb koristamise väga mugavaks.

Innovaatilised lahendused

Nagu ka kogu tehnoloogiamaailm, siis on ka kesktolmuimejasüsteemid pidevas arengus. Aertecnica Pratico voolikusüsteem on üheks selliseks näiteks, kus koristuvoolik on väljaspool koristusaega peidus tõmbetorustiku sees (vaata siit). Samuti on Aertecnica seadmete näitajate jälgimiseks loodub mobiiliäpp, mis teeb hooldusvajaduse jälgimise veelgi lihtsamaks.

Vähem müra

Uuringud on näidanud, et kõige ebameeldivam kodumasina heli tekitab enamuste inimeste jaoks tolmuimeja. Kesktolmuimejaga on see kadunud, sest koristamise ajal kuulete ainult koristusotsikust sisse tõmmatava õhu vuhinat. Müra tekitav seade on ise kaugel tehnoruumis.

Põhjalik tulemus

Vatsavalt igale kodule planeeritud kesktolmuimeja tagab väga korraliku imemisvõimsuse, mis võib ületada ka tavaliste tolmuimejate võimsused. See tagab põhjaliku koristustulemuse ka kõige raskematelt pindadelt.

 

 

Beam
 
Beam